Dovolené

2009

V roce 2009 jsme se vypravili do Duče 2x. Jednou v červenci a podruhý v srpnu. Jednou jsme chtěli vzít bábušku a jednou ďédušku. Všechno bylo nakonec jinak. Strejda se na poslední chvíli rozhodnul, že se vydá opět s námi. Jedna změna však nastala. Jel s námi nový foťák, s kterým jaksi furt bojuju. Kompakt je kompakt. Nu což dali jsme se na boj, tak musíme bojovat. Doufejme, že časem vyhrajeme. :-) Červencová akce proběhla celkem v poklidu. Za to srpnová se nám povedla se vším všudy. :-) Je to na dlouhý vyprávění. Možná to sem časem napíšeme.

Duče červenec

Za rok se nám toho v Duče moc nezměnilo. Ve středu v pět odpoledne jsme přivezli nový auto. Nevím proč, ale moc se mi navečer nechtělo, tak jsme se rozhodli, že pojedeme až v noci. Vstávání bylo ve třičtvrtě na dvě a ve čtvrt na tři už jsme byli pro bábušku. Cesta byla kupodivu super a i pobyt vyšel na jedničku. Domů jsme jeli ve čtvrt na dvě odpoledne a v půlnoci jsme odemykali, prostě pohodová cesta.  

Duče srpen

Jak se říká, když se to ...., tak se to ..... Tak zatím aspoň pár fotek. :-)

Rok 2008

V roce 2008 jsem s Niki poprvé vyrazili na hory. Ze dne na den, po prohře našich kopálistů na Euru, jsme se sousedama odjeli do Chorvatska. Chtěli zkusit Pag a nakonec jsme skončili jako vždy v Duče. Druhá akce byla opět Chorvatsko. Jak je vidět, asi jsme na něj ujetý. :-) Tentokrát jsme se vrátili po pěti letech na Trpanj.

Zadov

O jarních prázdninách jsme poprvé vyrazili na hory. Časem se rozepíšu o ubytování. :-) Pro začátek jen fotky.

Duče

Do Duče, našeho oblíbeného letoviska jsme vyrazili narychlo, ze dne na den. Jeli s námi Doškářovi a myslím, že se jim líbilo. :-)

Trpanj

Na Trpanj jsme vyrazili po 5-ti letech. Niki už si to moc nepamatovala, ale těšila se. Na cestu jsme vyrazili společně s Javorskovými a bráchou. Cesta byla docela dobrá. Radkovi přestalo jednu chvilku jet auto a Jirkovi přestalo svítit světlo. První pocity nebyly nic moc - dlouhá cesta a prostředí jakžtakž. Nakonec myslím, že se všem líbilo.

Rok 2007

Duče

Tak nějak klasika. Chorvatsko

Rok 2006

Duče

V roce 2006 jsme poprvé vyrazili s bráchou a jeho rodinou. Myslím, že se velice líbilo.

Rok 2005

Duče

První naše společná dovolená s Niki. Vyrazili jsme do Chorvatska do Duče. Jeli jsme po staré silnici. Z domova jsme vyjížděli v půl třetí odpoledne a ráno v půl sedmý jsme byli na místě. Moc se nám líbilo.